Co to jest OEM?

fr

W ramach produkcji OEM (Original Equipment Manufacturer) oferujemy naszym klientom i dystrybutorom usługę, która pozwoli im zaoszczędzić czas oraz środki finansowe. Z uwagi na duże doświadczenie w produkcji mebli oraz nowoczesny park produkcyjny jesteśmy w stanie dla naszych klientów lub dystrybutorów realizować specjalne zlecenia produkcyjne. Takie realizacje mogą dotyczyć pojedynczych produktów w większych ilościach lub według specjalnych wymagań zamawiającego a także pod własną marką zleceniodawcy.

Jeśli chcesz czegoś nowego, musisz przestać robić to co do tej pory.

– Peter F. Drucker

Nieograniczone możliwości

fr

Z uwagi na duże doświadczenie w produkcji mebli oraz nowoczesny park produkcyjny jesteśmy w stanie dla naszych klientów lub dystrybutorów realizować specjalne zlecenia produkcyjne. Takie realizacje mogą dotyczyć pojedynczych produktów w większych ilościach lub według specjalnych wymagań zamawiającego a także pod własną marką zleceniodawcy.

Projekt

Projekt

To ogromna korzyść dla klienta –  już w początkowym etapie pracy wspomaga w jak najbardziej efektywnym i wydajnym dojściu do założonego celu biznesowego. 

Park maszynowy

Park maszynowy

Posiadamy rozbudowany park maszynowy, linię produkcyjną oraz hale magazynowe, dzięki czemu twój produkt będzie najwyższej jakości.

Zespół

Zespół

Nie musisz zatrudniać, zespołu specjalistów, możesz skupić się jedynie na produkcie końcowym. Nasi specjaliści zajmą się wszystkim.

Łańcuch dostaw

Łańcuch dostaw

Zawsze, ustalamy strategię indywidualnie dla każdego klienta oraz określonych przez niego celów biznesowych, aby zredukować koszty oraz zapewnić ciągłość dostaw.

Standardy

Standardy

Posiadanie systemu zarządzania jakością (ISO 9001:2015) oraz środowiskowego(ISO 14001:2015), potwierdzają jakość wykonywanych przez nas usług.

Optymalizacja

Optymalizacja kosztów

Zlecając produkcję OEM, oszczędzasz pieniądze oraz czas który możesz przeznaczyć na dalszy etap rozwoju swojej firmy.

Stwórz przewagę

fr

Ekonomia

Korzystając z udostępnianej przez nas linii produkcyjnej, producenci mebli mogą uzyskać projekty, które będą następnie sprzedawać pod własną marką. Opłacalność jest oczywista – przedsiębiorstwa decydujące się na tę formę współpracy, nie mają potrzeby tworzenia i utrzymywania zakładów produkcyjnych.

Kompleksowość usług

Wsparcie OEM ma charakter kompleksowy, a korzystanie z usług jednego wybranego producenta daje poczucie komfortu i pewność, że zlecone zadania zostaną wykonane z zachowaniem najwyższych standardów oraz spełnią wszelkie kryteria bezpieczeństwa i niezawodności.

Efektywna komunikacja

Jesteśmy w stałym kontakcie z kontrahentami, którzy posiadają pełny wgląd w każdy z etapów realizowanych przez nas zadań. Pracujemy w oparciu o dostarczone wytyczne i kryteria. Jesteśmy otwarci na pytania oraz konsultacje na każdym etapie prac, co sprzyja efektywnej komunikacji oraz bardzo dobrej jakości świadczonych usług.

Masz pytania?

Do każdego zlecenia produkcyjnego podchodzimy indywidualnie. Dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem w celu omówienia szczegółów.

kontakt