Prawa człowieka

 Poszanowanie drugiego człowieka i traktowanie go zawsze z godnością jest podstawą budowania naszych relacji partnerskich. Kluczową wartością naszej firmy jest wspieranie rozwoju zawodowego pracowników, bez względu na stopień niepełnosprawności, wiek czy pochodzenie. Wszyscy jesteśmy równi.

Etyczne praktyki

Każdy klient jest dla nas tak samo ważny, dlatego wobec wszystkich stosujemy tę samą politykę cenową. Do współpracy wybieramy kontrahentów, którzy kierują się podobnymi wartościami. Prowadzimy działania transparentnie, dzięki czemu partnerzy biznesowi mogą czuć się bezpiecznie.

Relacje z konsumentami

Fundamentem naszych projektów jest zapewnienie potrzeb użytkowników. Tworzone przez nas meble dla dzieci są bezpieczne o czym mogą świadczyć posiadane przez nas certyfikaty i wysoka jakość komponentów. Szanując czas naszych klientów nieustannie optymalizujemy procesy interakcji dzięki czemu mogą liczyć na szybki kontakt z naszym działem obsługi.

Stosunki pracy

Największym kapitałem w naszej firmie są ludzie. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie osiągnąć tak dużo. Umożliwiamy zdobywanie nowych kompetencji poprzez szkolenia, kursy oraz wewnętrzne ścieżki awansu. Jako rodzinna firma, umożliwiamy osiągnięcie „work-life balance” naszym pracownikom.

W trosce o Ziemię

Ideą naszego działania jest troska o środowisko naturalne. Optymalizacja przestrzeni pakowania, dobór produktów przyjaznych środowisku, redukcja odpadów produkcyjnych to zaledwie część naszych działań pro-ekologicznych.

Zaangażowanie społeczne

Jesteśmy organizatorem, oraz uczestnikami wielu akcji charytatywnych. Pomaganie jest dla nas naturalnym działaniem angażującym i integrującym cały zespół pracowników ale również dającym nam ogromną satysfakcję i motywację do dalszego działania.

CSR – korzyść dla firm i społeczeństwa

Inicjatywy prowadzone w ramach CSR-u nie są inicjatywami wypływającymi z potrzeby wpisania się w pewien trend. To starannie planowane i długoterminowo realizowane strategie, dzięki którym nasza firma może funkcjonować na najwyższych światowych standardach.

0
Zaangażowanych pracowników
0
Zrealizowanych projektów
0
Strategii zrównoważonego rozwoju

Działamy w zgodzie z naturą!

Działania związane z rozwojem firmy zawsze idą w zgodzie z poszanowaniem środowiska naturalnego. Mocno wierzymy, że można tworzyć świetne rzeczy nie niszcząc przy tym tego co dała nam matka natura!

ISO 9001

System zarządzania jakością, pomógł nam zoptymalizować procesy usługowe oraz podnieść jakość towarów na jeszcze wyższy poziom.

ISO 14001

Wdrożenie systemu zarządzania środowiskowego pozwoliło naszej firmie zminimalizować negatywne czynniki oddziałujące na środowisko naturalne.

Klasa E1

Nasze płyty posiadają klasę E1 oznacza to, że wydzielają minimalną ilość formaldehydu Meble z takiej płyty mogą być używane w szkołach i szpitalach.

Certyfikat FSC

Wszystkie elementy drewniane lub drewnopochodne które wykorzystujemy w produkcji naszych mebli pochodzą z lasów certyfikowanych FSC.

Masz pytania?

Do każdego zlecenia produkcyjnego podchodzimy indywidualnie. Dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem w celu omówienia szczegółów.

kontakt