Lech Kocot

CEO

To właśnie od Leszka wszystko się zaczęło! To on stworzył pierwsze łóżeczko. Dzięki temu jest osobą, która zna odpowiedź na każde pytanie dotyczące naszej produkcji. Dzieląc się swoją wiedzą technologiczną, wspiera pracowników w ich codziennych wyzwaniach. Na co dzień wraz z kadrą zarządzającą planuje procesy produkcyjne i wdraża nowe technologie.

Magdalena Kocot

CEO

W swoim napiętym kalendarzu zawsze znajduje czas dla swoich pracowników, z którymi realizuje projekty rozwoju firmy. Miłośniczka pięknych wnętrz i trendów uczestniczy w Tworzeniu nowych kolekcji mebli dla dzieci w naszej firmie. To dzięki jej zaangażowaniu i kreatywności powstało tak wiele cieszących się popularnością projektów.

Łukasz

Manager firmy

Nasz firmowy czarodziej. Potrafi jednym przyciskiem klawiatury zachęcić drukarkę do współpracy, odczarować zawieszony program i odnaleźć zagubiony internet. Zarówno biznesowo jak i prywatnie pasjonat IT, ponadto Łukasz tworzy kampanie marketingowe oraz aktywnie działa w mediach społecznościowych.

Krzysztof

Kierownik ds. logistyki

Codziennie stawia przed sobą i swoim zespołem nowe zadania. Jak je osiąga? To proste! Analiza to jego matka, a hart ducha ojciec! Łącząc pasję do górskich wypraw i strategii wojskowych zdobywa kolejne technologiczne szczyty, wdraża usprawnienia i optymalizuje procesy w naszej firmie.

Kocot Kids - kadra

Krzysztof

Kierownik ds. produkcji

Włosi mają swojego Dżepetto, a my Krzysztofa, eksperta od drewnianych cudów. Tworzenie mebli to nie tylko jego praca, ale także życiowa pasja. Ponad 25 lat zajmuje się obróbką stolarską, dlatego realizowane przez niego projekty są pełne precyzji i staranności.

Marta P.

Obsługa klienta w j. angielskim

Marta – każdego dnia pędzi jak burza, projekty realizuje zwinnie niczym wiatr. Obsługa klienta biznesowego to jej konik, a brytyjski akcent zachwyca wszystkich. Marta jest dobrą wróżką. Swoim pozytywnym nastawieniem i empatią tworzy dobrą atmosferę w zespole.

Agnieszka

Obsługa klienta biznesowego

Agnieszka to nasz wulkan energii i darczyńca dobrego humoru, którym obdarowuje cały zespół. Prywatnie pasjonatka kuchni azjatyckiej, zawodowo specjalista obsługi klienta i sprzedaży. W pracy czuje się jak ryba w wodzie!

Karol

Dział kontroli jakości

Dokładny i szczegółowy, spostrzegawczy i do tego zafascynowany procesami produkcji. To opis idealnego specjalisty jakości i my takiego właśnie mamy. Przedstawiamy Karola, dzięki któremu klienci mogą użytkować meble najwyższej jakości z bezpiecznych oraz trwałych materiałów.

Marek

Dział technologiczny

Marek to nasz lokalny Kapitan Ameryka, osoba która zarządza całym parkiem maszynowym. Wraz ze swoim zespołem przygotowuje komponenty, z których powstają meble wypełniające wnętrza domów w całej Europie. Jego precyzja i szybkość działań pomagają każdego dnia zdobyć nasz produkcyjny Everest.

Piotr

Brygadzista działu logistyki

Piotr to nasz strateg logistyki. Każdego dnia wraz ze swoim zespołem planuje i koordynuje wysyłki dostaw do klientów z Polski i różnych zakątków Europy. W ciągłym ruchu i kontakcie ze wszystkimi działami firmy, śmiało można go okrzyknąć firmowym „chodziarzem Korzeniowskim”

Krzysztof

Brygadzista działu produkcji

Krzysztof to urodzony lider. Praca z ludźmi dodaje mu skrzydeł. Jego otwartość na nowe wyzwania, docenianie potencjału zespołu sprawia, że każdy dzień to nowy sukces. W naszej firmie nie umknie mu najmniejszy brakujący detal.

Kasia

Specjalista ds. kadr

Kasia swój dzień rozpoczyna od sprawdzenia jak miewają się nasi pracownicy. Każdy pracownik może liczyć na jej wsparcie w sprawach związanych z przepisami prawa pracy. Jako łącznik pomiędzy zarządem, a pracownikami współtworzy politykę personalną firmy.

Masz pytania?

Do każdego zlecenia produkcyjnego podchodzimy indywidualnie. Dlatego prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem w celu omówienia szczegółów.

kontakt